PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Josef Bernard diskutoval v Sušici

Na schůzi místní organizace ČSSD Sušice se přijel členům představit bývalý generální ředitel Škody Transportation Josef Bernard, možný kandidát na lídra v krajských volbách 2016.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon ČSSD ulovila byznysmena

Spolumajitel Škoda Transportation by měl být jedním z budoucích lídrů strany.

 Hlavní vládní strana se mění. Sociální demokracie vždy spoléhala na stranické kádry, z jejichž zásob čerpala při sestavování kandidátních listin. Jenže to už neplatí. Konkurence z tábora hnutí ANO přiměla ČSSD k novému trendu: angažmá nestranických osobností, a to dokonce ze světa byznysu. Prvním takovým případem je spolumajitel plzeňského strojírenského obra Škody Transportation Josef Bernard.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Ing. Milena Stárková podala rezignaci na mandát zastupitelky města Sušice

„Z důvodu pracovního vytížení ve funkci radní pro zdravotnictví Plzeňského kraje jsem se po pečlivém zvážení rozhodla k 16.6.2015 rezignovat na mandát zastupitelky města Sušice. Protože nejsem zastáncem kumulace politických funkcí, budu za ČSSD vykonávat pozici v krajském zastupitelstvu. V Sušici je podle zákona o volbách náhradníkem za Českou stranu sociálně demokratickou Miroslav  Vrhel, který v zastupitelstvu pracoval již v minulém volebním období. Jako politička budu i nadále sledovat dění v Sušici a slibuji, že ze své pozice budu vstřícná k jednání o sušické nemocnici.“

                                                                           Ing. Milena Stárková
                                                   členka Rady Plzeňského kraje pro oblast zdravotnictví


 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města - 17. 6. 2015 – Nemocnice bude soukromá

Jednání začalo s počtem přítomných zastupitelů 16, později se dostavili další 4, tedy 20 zastupitelů. Omluvena byla Mgr. Božena Kudová. Bod Návrh strategické spolupráce na provozování Nemocnice Sušice o. p. s. zastupitelé v programu posunuli na pozdější dobu, aby mohl být přítomen i MUDr. Rudolf Voldřich. Starosta podal informaci o rezignaci Ing. Mileny Stárkové s tím, že mandát zastupitele získal pan Miroslav Vrhel.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Pomůže Plzeňský kraj sušické nemocnici? (2. část)

Vážení čtenáři, ráda bych navázala na svůj příspěvek týkající se sušické nemocnice otištěný začátkem dubna v Sušických novinách. V té době jsem při jeho psaní neměla přesné informace o personální situaci v místní nemocnici. Nevěděla jsem ani o tom, že ve stejný den, kdy byl Plzeňský kraj požádán o personální výpomoc lékařů, odeslala nemocnice pět dopisů soukromým poskytovatelům zdravotní péče s dotazem na zájem o pronájem sušické nemocnice. Před dubnovým jednáním městského zastupitelstva jsme se dozvěděli, že tři (později čtyři) společnosti projevily o nemocnici zájem.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Vánoční posezení 2018 Sušice
Počet návštěv
19786
DnesDnes5
VčeraVčera21
Tento týdenTento týden57
Tento měsícTento měsíc466
CelkemCelkem19786
Denní maximum 03-27-2018 : 132
Přihlášení uživ. 0
Hosté 8
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012