PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Petr Fiala strašil „socialistickou politikou“ – lidem se ale přece daří dobře

Na kongresu ODS ve svém nominačním projevu pronesl předseda Petr Fiala řadu protichůdných informací.
Současná vláda podle Petra Fialy „vytahuje staré socialistické recepty, které se už mnohokrát ukázaly jako špatné“, mluvil dokonce o "socialistickém peklu“, což už je příliš. Popřel zásluhy současné vlády na nynějším ekonomickém vzestupu a zamlčel, že jejím přičiněním se u nás důvěra občanů v politiky alespoň částečně obnovila, že se uklidnila a zlepšila celková atmosféra, tedy jedna z důležitých podmínek prosperity státu.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 16. prosince 2015 – doba návratnosti investice 10 mil. - Pošumavská odpadová, s.r.o.

Stejně jako v listopadu, i v prosinci se na začátek jednání zastupitelstva dostavilo pouhých 15 zastupitelů (z 21 zvolených). Během jednání ještě přišli zastupitelé František Jelínek (ANO) a Ing. Jan Staněk (ODS), omluveni byli zastupitelé Ing. Tomáš Zelený Ph.D., Mgr. Jana Švelchová, Daniel Čámský, (všichni ODS) a Mgr. Božena Kudová (KSČM).

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 11. listopadu 2015 – sportovní hala se zbourá

Osmé zasedání zastupitelstva města započalo za účasti 15 zastupitelů, 3 se dostavili během jednání (Mgr. Čestmír Kříž, Mgr. Jana Švelchová, Ing. Tomáš Zelený). Omluveni byli zastupitelé František Kůs, PhDr. Jan Lhoták a Daniel Čámský.

Po úvodních formalitách zastupitelstvo města udělilo Čestné občanství panu Emilu Kintzlovi za celoživotní přínos v oblasti rozvoje sportu a turistiky na Šumavě, za dlouholetou volnočasovou práci s dětmi a mládeží a v neposlední řadě za odvážný a rovný občanský postoj ve všech etapách politického vývoje ve státě.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Změny na záchrance v Sušici

Sušická nemocnice je od 1.listopadu letošního roku v soukromých rukou, provozuje ji skupina NEMOS. Zároveň 31.12.2015 končí dohoda mezi Zdravotnickou záchrannou službou Plzeňského kraje (ZZS PK) a Nemocnicí Sušice, o.p.s., kdy za organizaci záchranky dostávala nemocnice od Plzeňského kraje 2 mil. měsíčně a k tomu vybavené sanitky. Protože v poslední době dostávám od sušických občanů mnoho otázek ohledně budoucího fungování záchranky, pokusím se věc vysvětlit a předložit fakta.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Setkání se seniory

Již čtrnáctým rokem se pravidelně setkáváme se sušickými seniory v Domě s pečovatelskou službou. Letos k nám zavítal i poslanec Igor Jakubčík a senátor Jan Látka. Otázky se točily především okolo zdravotnictví a sociálních služeb.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Oslavy osvobození 2019
Počet návštěv
16549
DnesDnes8
VčeraVčera15
Tento týdenTento týden66
Tento měsícTento měsíc672
CelkemCelkem16549
Denní maximum 03-29-2018 : 80
Přihlášení uživ. 0
Hosté 3
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012