PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 16. prosince 2015 – doba návratnosti investice 10 mil. - Pošumavská odpadová, s.r.o.

Stejně jako v listopadu, i v prosinci se na začátek jednání zastupitelstva dostavilo pouhých 15 zastupitelů (z 21 zvolených). Během jednání ještě přišli zastupitelé František Jelínek (ANO) a Ing. Jan Staněk (ODS), omluveni byli zastupitelé Ing. Tomáš Zelený Ph.D., Mgr. Jana Švelchová, Daniel Čámský, (všichni ODS) a Mgr. Božena Kudová (KSČM).

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Změny na záchrance v Sušici

Sušická nemocnice je od 1.listopadu letošního roku v soukromých rukou, provozuje ji skupina NEMOS. Zároveň 31.12.2015 končí dohoda mezi Zdravotnickou záchrannou službou Plzeňského kraje (ZZS PK) a Nemocnicí Sušice, o.p.s., kdy za organizaci záchranky dostávala nemocnice od Plzeňského kraje 2 mil. měsíčně a k tomu vybavené sanitky. Protože v poslední době dostávám od sušických občanů mnoho otázek ohledně budoucího fungování záchranky, pokusím se věc vysvětlit a předložit fakta.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Setkání se seniory

Již čtrnáctým rokem se pravidelně setkáváme se sušickými seniory v Domě s pečovatelskou službou. Letos k nám zavítal i poslanec Igor Jakubčík a senátor Jan Látka. Otázky se točily především okolo zdravotnictví a sociálních služeb.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 11. listopadu 2015 – sportovní hala se zbourá

Osmé zasedání zastupitelstva města započalo za účasti 15 zastupitelů, 3 se dostavili během jednání (Mgr. Čestmír Kříž, Mgr. Jana Švelchová, Ing. Tomáš Zelený). Omluveni byli zastupitelé František Kůs, PhDr. Jan Lhoták a Daniel Čámský.

Po úvodních formalitách zastupitelstvo města udělilo Čestné občanství panu Emilu Kintzlovi za celoživotní přínos v oblasti rozvoje sportu a turistiky na Šumavě, za dlouholetou volnočasovou práci s dětmi a mládeží a v neposlední řadě za odvážný a rovný občanský postoj ve všech etapách politického vývoje ve státě.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 16. září 2015 – odpadové hospodářství

Ze sedmého zasedání zastupitelstva se omluvil Daniel Čámský a František Jelínek. V úvodu starosta připomněl úmrtí pana Josefa Maršáta, významného občana města Sušice a doc. Ing. Zdeňka Papeše, CSc., dlouholetého předsedu spolku Pražský Sušičan a čestného občana města Sušice. Zastupitelé uctili jejich památku minutou ticha.

Celý článek...

 
Vyhledávání
41. sjezd ČSSD
Počet návštěv
15143
DnesDnes2
VčeraVčera21
Tento týdenTento týden97
Tento měsícTento měsíc586
CelkemCelkem15143
Denní maximum 03-29-2018 : 80
Přihlášení uživ. 0
Hosté 3
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012