PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Změny na záchrance v Sušici

Sušická nemocnice je od 1.listopadu letošního roku v soukromých rukou, provozuje ji skupina NEMOS. Zároveň 31.12.2015 končí dohoda mezi Zdravotnickou záchrannou službou Plzeňského kraje (ZZS PK) a Nemocnicí Sušice, o.p.s., kdy za organizaci záchranky dostávala nemocnice od Plzeňského kraje 2 mil. měsíčně a k tomu vybavené sanitky. Protože v poslední době dostávám od sušických občanů mnoho otázek ohledně budoucího fungování záchranky, pokusím se věc vysvětlit a předložit fakta.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 11. listopadu 2015 – sportovní hala se zbourá

Osmé zasedání zastupitelstva města započalo za účasti 15 zastupitelů, 3 se dostavili během jednání (Mgr. Čestmír Kříž, Mgr. Jana Švelchová, Ing. Tomáš Zelený). Omluveni byli zastupitelé František Kůs, PhDr. Jan Lhoták a Daniel Čámský.

Po úvodních formalitách zastupitelstvo města udělilo Čestné občanství panu Emilu Kintzlovi za celoživotní přínos v oblasti rozvoje sportu a turistiky na Šumavě, za dlouholetou volnočasovou práci s dětmi a mládeží a v neposlední řadě za odvážný a rovný občanský postoj ve všech etapách politického vývoje ve státě.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 16. září 2015 – odpadové hospodářství

Ze sedmého zasedání zastupitelstva se omluvil Daniel Čámský a František Jelínek. V úvodu starosta připomněl úmrtí pana Josefa Maršáta, významného občana města Sušice a doc. Ing. Zdeňka Papeše, CSc., dlouholetého předsedu spolku Pražský Sušičan a čestného občana města Sušice. Zastupitelé uctili jejich památku minutou ticha.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Setkání se seniory

Již čtrnáctým rokem se pravidelně setkáváme se sušickými seniory v Domě s pečovatelskou službou. Letos k nám zavítal i poslanec Igor Jakubčík a senátor Jan Látka. Otázky se točily především okolo zdravotnictví a sociálních služeb.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Josef Bernard diskutoval v Sušici

Na schůzi místní organizace ČSSD Sušice se přijel členům představit bývalý generální ředitel Škody Transportation Josef Bernard, možný kandidát na lídra v krajských volbách 2016.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Krajská konference 1/2019
Počet návštěv
13027
DnesDnes9
VčeraVčera32
Tento týdenTento týden178
Tento měsícTento měsíc479
CelkemCelkem13027
Denní maximum 03-29-2018 : 80
Přihlášení uživ. 0
Hosté 2
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012