PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Pomůže Plzeňský kraj sušické nemocnici?

Sto dní hájení je pryč
Když jsem v prosinci loňského roku přijala nabídku na funkci krajské radní pro zdravotnictví, věděla jsem, že půjde o "křest ohněm". Jsem ekonomka a po dvacetileté práci v bance to byla příležitost začít něco úplně jiného. Dnes už vím, že nezávislý pohled na problémy ve zdravotnictví "zvenčí" je užitečný.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon 38. sjezd ČSSD - Nový začátek pro naši zemi

Sociální demokracie si na svém 38. sjezdu (13. - 14. 3. 2015) zvolila nového předsedu. Stal se jím dosavadní šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. V tajné volbě získal 85% hlasů, z celkového počtu 713 delegátů ho volilo 606.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon „Krev je nejdražší tekutina na světě“,

píše se v učebnici pro střední zdravotnické školy. Spousta lidí nezná ani svou krevní skupinu a v poklidu prožije celý svůj život. Přesto není na škodu vědět, co nám koluje v žilách, jakou máme krevní skupinu, a že může přijít chvíle, kdy tato tekutina bude mít pro nás zásadní význam. Komplikovaný porod, složitá operace, vážná nemoc nebo nečekaný úraz - to všechno jsou situace, kdy můžeme potřebovat krevní transfuzi, abychom přežili. Jsou mezi námi tací, kteří se rozhodli nezištně pomáhat tím, že svou krev darují ve prospěch druhých.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města - 18. 2. 2015 – kontrola z Ministerstva vnitra ČR

Z letošního prvního zasedání zastupitelstva se omluvilo pět zastupitelů: MUDr. Jiří Choc, Mgr. Dagmar Karlíková, Mgr. Radovan Sloup, MUDr. Rudolf Voldřich, Ing. Tomáš Zelený.
Jednohlasně byl schválen plán činnosti finančního a kontrolního výboru.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Nezaměstnanost v Plzeňském kraji

Plzeňský kraj byl v loňském roce ohodnocen jako nejlepší místo pro život. Jedním z ukazatelů je nezaměstnanost, která je v našem kraji k 31.12.2014 pouhých 5,7%, což je po Praze (5,0%) nejméně ze všech krajů v ČR.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Buřtpárty 18.6.2022
Počet návštěv
28757
DnesDnes0
VčeraVčera53
Tento týdenTento týden305
Tento měsícTento měsíc166
CelkemCelkem28757
Denní maximum 10-04-2022 : 209
Přihlášení uživ. 0
Hosté 2
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012