PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Výlet do Prahy

Členové a sympatizanti ČSSD ze Sušicka a Klatovska se vydali 6.4. 2016 na výlet do Prahy. Na programu byla návštěva Senátu, Poslanecké sněmovny a Lidového domu.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Narozeniny paní M. Hanišové - 95 let

Nejstarší členka Místní organizace ČSSD Sušice paní Miloslava Hanišová se 26. 4. 2016 dožívá 95 let.Pogratulovat jí přišlo několik členů sušické organizace společně s poslancem Parlamentu ČR Igorem Jakubčíkem. Kromě kytičky a malého dárku dostala paní Miluška Pamětní medaili a Čestné uznání předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky (viz fotogalerie).

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Lídrem ČSSD do voleb v Plzeňském kraji bude Josef Bernard

Bývalý dlouholetý ředitel plzeňské Škody Transportation, padesátiletý Josef Bernard, by měl na podzim vést kandidátku ČSSD do krajských voleb v Plzeňském kraji.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 17. února 2016 – Finanční výbor navrhuje vypovědět smlouvy Bytservisu

Členové zastupitelstva se sešli v počtu 17, omluveni byli : Ing. Tomáš Zelený Ph.D., PhDr. Jan Lhoták, MUDr. Rudolf Voldřich, Mgr. Dagmar Karlíková.
.

 Dům č. p. 48/I, Stará lékárnastavebně technické posouzení objektu.
Společnost ŠUMAVAPLAN, spol. s. r. o. zpracovala studii stavebně technického posouzení objektu, která je k nahlédnutí v kanceláři odboru majetku. Studie obsahuje restaurátorský průzkum, statický výpočet a průzkum vlhkosti zdiva.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Petr Fiala strašil „socialistickou politikou“ – lidem se ale přece daří dobře

Na kongresu ODS ve svém nominačním projevu pronesl předseda Petr Fiala řadu protichůdných informací.
Současná vláda podle Petra Fialy „vytahuje staré socialistické recepty, které se už mnohokrát ukázaly jako špatné“, mluvil dokonce o "socialistickém peklu“, což už je příliš. Popřel zásluhy současné vlády na nynějším ekonomickém vzestupu a zamlčel, že jejím přičiněním se u nás důvěra občanů v politiky alespoň částečně obnovila, že se uklidnila a zlepšila celková atmosféra, tedy jedna z důležitých podmínek prosperity státu.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Vánoční posezení 2018 Sušice
Počet návštěv
19786
DnesDnes5
VčeraVčera21
Tento týdenTento týden57
Tento měsícTento měsíc466
CelkemCelkem19786
Denní maximum 03-27-2018 : 132
Přihlášení uživ. 0
Hosté 6
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012